Stres a tlak

Znáte ten pocit – neustále být pod tlakem? Jste denně ve stresu, nestíháte? Máte na sebe málo času? Jsou ostatní přednější? Vždycky vyhovíte, ustoupíte a dostáváte sami sebe do nevýhodné pozice? Neumíte říct ne? Kde jsou Vaše hranice? Zvyšujete stále více požadavky sami na sebe? Chcete být dokonalí?

Ale kam to vlastně všichni spěcháte? Kdy a proč jste zapomněli užít si přítomný okamžik, vychutnat to kouzlo tady a teď? Všichni stále hledáme řešení v budoucnosti, na něco čekáme, myslíme si, až to udělám, až budu chodit do školy, až skončím školu, až si najdu dobré místo, až vydělám hodně peněz, až budu mít svoji firmu, až se vdám, až se rozvedu, až budu konečně svobodná, až budu moct cestovat, až už nebudu muset nikam cestovat…tak to přijde a bude to krásné… Ale ono to nepřijde. Je to už teď! Spokojenost je v nás.

 

A kvůli čemu se ocitáte ve stresu a pod tlakem Vy? Tlačíte sami sebe do přehnaných výkonů, do naučených rolí, do věcí, které se od Vás očekávají? Nebo přetlačujete někoho, hádáte se o Vaši pravdu a nechcete se obohatit o úhel pohledu druhého? V jakých situacích jste nejvíce pod tlakem a ve stresu? Jak se to projevuje ve Vašem životě?

 

Nemůžete spát? Skomírá Vám milostný život? Vázne komunikace s partnerem? Chybí Vám radost? Máte zdravotní problémy? Hubnete nebo přibíráte na váze? Nemáte chuť k jídlu?

 

Stres a tlak ve Vašem životě nemusíte mít, pokud se naučíte mu čelit a pracovat s ním. V mojí poradně pochopíte souvislosti. Naučíte se pocity nepotlačovat, ale vyjadřovat se, říct si o to, co chcete a co cítíte. Vždy je třeba najít nevhodný model, zajetý systém nebo roli, ve které jedete vědomě nebo nevědomě. Můžeme společně najít pomocí svalového testu z kineziologie, proč je stres a tlak silnější než vy, v jakých situacích se nejvíce objevuje a co s tím můžete dělat. Pochopte prosím, že spokojenost je v nás a v každém okamžiku si můžeme vybrat, jak se budeme cítit.

 

OBJEDNÁVKA ZDE