Problémy s komunikací

Máte problémy s komunikací? Bojíte se projevit? Máte strach říct, co si doopravdy myslíte? Čekáte, že to nějak dopadne? Čekáte, že začne ten druhý? Bojíte se jít do konfliktu? Bojíte se o sobě něco dozvědět? Kladete otázky? Také to znáte, než si poskládáte v hlavě, co chcete říct, prostor a často i kouzlo je pryč? Říkáte si často, kdybych to tenkrát řekla jinak…?

 

Nevyužíváte dostatečně dar, který jste dostali, a to komunikaci! Komunikace je výměna energií, spolupráce, tvorba. Začněte klást otázky, abyste se prostě dozvěděli. Něco konkrétního nebo to, co se týká vás a co směřuje k vaší cestě. Každý máme touhu pochopit smysl věcí kolem nás. Všichni chceme se o věcech doopravdy bavit a rozumět souvislostem. Převezměte zodpovědnost za úroveň vaší komunikace! Naučte se vyjadřovat, projevit a ujasnit, co vlastně chcete. Nepůjde to bez opravdových otázek, které objasňují skutečný smysl věcí. Mějte skutečný záměr, pokládejte otázky a dozvíte se.. Pak můžete jít dál.

 

Objednejte se a můžeme zjistit, kdy začaly vaše potíže s komunikací, potíže se projevit, co s tím souviselo a jak to bylo. Pomůže nám jednoduchý kineziologický test. Až se dostanete k sobě a situaci pochopíte, povíme si, jak a co dál…můžete zase komunikovat a žít bez zábran!

 

OBJEDNÁVKA ZDE