Osobní cesta, cíl

Vše je naše volba, náš život je součtem našich záměrů. Jak přemýšlíme, tak se stane nebo nestane. Kdo jsme? Jsme tím, co děláme. Dělejte proto takové věci a takovým způsobem, abyste za sebou mohli stát. Převezměte zodpovědnost.

 

Svět je naším zrcadlem. Je vždy právě takový, jaký ho vidíme. Proto má smysl pracovat na sobě, neboť čím víc přijímáme sebe, tím víc přijímáme svět. Čím víc rozumíme sobě, tím víc rozumíme světu. Začněte u sebe.

 

Náhody neexistují. Vše je příčina a následek. Akce a reakce.

 

Máte svůj cíl. Máte k dispozici už teď vše, co potřebujete k jeho naplnění. Už teď jsou podmínky dokonalé. Nečekejte až…Nehledejte jak to udělat, ale co udělat. Když nevíte co, někde prostě začněte. Nebojte se. Projevte se. Definujte svůj vlastní život.

Žijeme podle svých záměrů. Co je pro vás opravdu život? Boj? Žít pro ostatní? Práce? Zábava? Změňte to, pokud vám to nevyhovuje. Nalaďte se na svůj cíl a oddělte se od všeho, co k němu nepatří.

 

Kdykoliv nemáte ve svém životě, co chcete, nějakým způsobem tomu sami bráníte. Mnohdy jsme zaměřeni na výmluvy, proč nelze věci provést, uniká nám tím obrovské množství energie, kterou bychom již dávno mohli využít pro svůj cíl. Pochybnosti, strach z neúspěchu, neochota přijmout informace, neochota změnit postoj, neefektivní způsob učení se….co je za tím?

 

Ráda budu aspoň nějaký čas průvodkyní na Vaší osobní cestě. A láskou Vám ukážu „jak“, ale neudělám „to“ za Vás. Budu Vás pouze nějaký čas doprovázet a Vy se budete učit a růst. A přitom učení začnete žít.

 

OBJEDNÁVKA ZDE