Prožitkové semináře a přenášky

 

Celodenní prožitkové semináře firemní

 • Vyberte si téma, které Vás oslovilo a které chcete ve Vaší firmě aktuálně řešit. Pokud jste ho nenašli, ušijeme ho přímo na míru Vaší firmě.
 • Pracujeme s naladěné na vesmírnou inteligenci s využitím energií a intuice, z psychologicky ověřených metod využíváme rodinné a                 systemické konstelace podle Berta Hellingera, kineziologii One brain, metody psychoterapie, EFT – práce s meridiány.
 • Při prožitkových seminářích pro firmy jsou průvodkyně Diana Růžičková a Iva Apanasenková.
 • Cena 3 300 Kč na osobu, není-li dohodnuto jinak.

 

Témata

 1. Čtyři dohody v práci
 2. Osobnostní rozvoj – sebepřijetí, Vaše místo ve firmě a v životě, co Vám brání při sobě stát
 3. Komunikace
 4. Vnitřní motivace – opravdový záměr
 5. Jak překonávat překážky a odbourat stres
 6. Potřebuji více času – timemanagement
 7. Peníze
 8. Objevte svůj ženský potenciál – seminář určený jen pro ženy
 9. Team building

 

 1. Čtyři dohody v práci. Řeší Vaši manažeři v práci konkurenci mezi sebou? Utíkají vám peníze neviditelnými cestami? Rozumí podřízení Vašim požadavkům? Je vaše komunikace plynulá a srozumitelná? Cítíte se v zaměstnání pod tlakem a ve stresu nebo v souladu se sebou? Děláte věci opravdu naplno, nejlépe, jak umíte? Mohli byste ještě něco vylepšit? Znáte ten pocit pracovat opravdu s nasazením, od srdce a ještě se u toho dobře bavit a užívat si to? Zdržuje Vás od práce pomlouvání, soupeření a hašteření kolegů? Berete si pomluvy osobně a vnímáte je jako prohru? Napadají vás další témata, která jsme zde nezmínili? Pomocí prožitkového semináře se naučte používat Čtyři dohody v práci!
 2. Osobnostní rozvoj. Jste spokojeni s Vaším postavením ve firmě? Našli jste svoje místo v životě? Jak jste na tom se sebevědomím = kolik času jste si sebe vědomi? Co Vám brání při sobě stát? Využijte možnosti netradiční cestou se zapojením pravé mozkové hemisféry vylepšit svoje plány, cíle, ujasnit si vaše záměry, naučit se pracovat s vaší pravdou, intuicí, cítěním, naladěním. Pokud vás blokují nějaké osobní problémy ve vztazích, sami se sebou, ale i zdravotní, pochopte je a nemusíte je mít! Poznejte s námi souvislosti, odkud to pochází a čeho se to týká, a nic vám nebude bránit v cestě za vaším profesním i osobním cílem. Začnete se zase smát a radovat.
 3. Komunikace. Je Vaše komunikace plynulá a srozumitelná? Rozumí podřízení Vašim požadavkům? Řekli jste si o to, co v životě nebo v práci chcete? Co Vám brání spolupracovat? C Vám brání se rozhodovat? S pomocí prožitkového semináře najdete možnosti, jak zlepšit vaše vztahy na pracovišti, těšit se do práce, dělat věci naplno, vybírat si priority, být opravdoví, vyjadřovat se, přestat bojovat a soutěžit. Naučíte se vypnout zaběhnuté systémy a role, ve kterých nevědomky jedete. Najdete způsob, jak se již neoddělovat sami od sebe a hledat odpovědi na vaše otázky venku, ale být v souladu se sebou, dokázat se postavit za sebe, pochválit se, mít se rád, naučit se odpočívat, najít odvahu řešit případné vaše problémy. Na prožitkovém semináři se naučíte více naslouchat nejen druhým, ale také sami sobě.
 4. Vnitřní motivace. Víte, o co Vám opravdu jde? Co je Vaší hlavní motivací k Vašemu konání? Proč věci děláte a co za to chcete? Je to čistý obchod? Budete se divit, na co přijdeme, jak často Vám chybí opravdový záměr a potom se divíte, že Vám věci v životě i práci nevycházejí. Díky prožitkovému semináři se dostanete více sami k sobě a objevíte ve věcech hlubší smysl, opravdovost. Pokud se rozhodnete pracovat na sobě a svém týmu, naučíte se sobě i týmu více naslouchat, budete o krok napřed před konkurencí. Některé věci rozumem nevymyslíte, naučte se využívat tajemství pravé mozkové hemisféry, která je v oblasti byznysu opomíjena, a která nám ukazuje „JAK“, otevřete si naladění, cítění, prožívání a najednou budou vaše témata jasnější, jednodušší, zřetelnější.
 5. Jak překonávat překážky a odbourat stres. Cítíte se v zaměstnání v souladu se sebou nebo pod tlakem? Stále se za něčím ženete? Stále hledáte to opravdové štěstí? Dokážete se zastavit a vychutnat tady a teď? Žijete v přítomnosti? Umíte pokyny delegovat? Akceptujete názor jiného člověka? Máte se rádi? Na prožitkovém semináři pochopíte, proč Vaše realita Vás nenaplňuje. Naučíte se relaxovat, meditovat, vypouštět problémy.
 6. Potřebuji více času – timemanagement. Na prožitkovém semináři pochopíte, jak rozlišujete, co je pro Vás důležité a co ne. Postavíte si opravdový časový plán. Opravdu chcete dělat, co většinu dne děláte? Je to pro Vás důležité? A jak se u toho cítíte? Zažijete spojení se sebou, vizualizaci, jak to s Vaším časem bude vypadat v dalších dnech, týdnech a letech. Ujasníte si Váš pravý záměr. Čas nezastavíte, ale naučíte se ho přesně využít a hlavně úžasně vychutnat.
 7. Peníze. Utíkají Vám peníze neviditelnými cestami? Proč se Vám snížily prodeje? Proč je jedno oddělení úspěšnější a vydělává víc než druhé? Na prožitkovém semináři poznáte, jaké  máte bloky na peníze a proč do Vašeho života nechtějí nebo nesmějí! Věříte, že peníze mohou pracovat pro Vás? Otázka peněz ve firmě není žádná náhoda, ale výsledek Vaší energie. Jste připraveni na vhodnou příležitost? Je to problém rozpoznat? Jak se cítíte, když něco vlastníte? Máte strach o majetek? Pochopte na prožitkovém semináři Vaše problémy s penězi a nemusíte je mít.
 8. Objevte svůj ženský potenciál. Buďte vílou. Přestaňte soupeřit s muži ve světě byznysu a naučte se udělat přednost z toho, že jste žena. Kdo je lepší, žena nebo muž? Přestaňte bojovat. Chcete vědět, kudy Vám uniká nejvíc ženské energie? Tvoříte, nasloucháte Vašim pocitům a vyjadřujete je? Využíváte ženskou intuici, šestý smysl a vše, co ženy po staletí měly a my jsme na to zapomněly? Po staletí vládl rozum – mužská hemisféra. Nastal čas na změnu! Objevte v sobě kouzlo vnitřní ženy a začněte si život užívat. Na prožitkovém semináři se naučíte vystoupit ze zaběhnutých rolí a filmů, které si točíte ve Vaší hlavě, a které pak žijete. Přijmete se a začnete se mít víc ráda jako žena.
 9. Team building buď nechte na nás, nebo si zadejte aktuální téma, které chcete v týmu posílit nebo naopak odstranit.

 

Prožitkové semináře soukromé

 

Celodenní prožitkové semináře jsou určené pro malé skupinky, které se navzájem znají, ale i pro navzájem cizí jednotlivce.

Prožitkové semináře se jmenují proto, že si odnesete prožitek, budete součástí všeho dění, budete se zapojovat a pracovat, nejenom poslouchat. To, co si prožijete, si také lépe odnesete, dozní to ve Vás jako zážitek, nezapomenete to tak snadno, jako kdybyste jen pasivně poslouchali.

Prožitkové semináře jsou vhodné pro všechny, kteří se chtějí cítit lépe, být opravdoví, vypnout zaběhnuté systémy a naučené role, pracovat na sobě, chápat souvislosti, posouvat se dál.

Protože se každému chci věnovat aspoň částečně individuálně, počet osob v jednom semináři je ideální maximálně 15. Můžete si vybrat téma, ale ideální je projít celou cestou všech 7 seminářů, které na sebe navazují, podle čaker. Každé téma vždy zabere celý den. Seminář trvá od 9 do 17h. Cena 1 500 Kč na osobu. V semináře jsou ceně nápoje a občerstvení.

 

Témata:

1.čakra – sebevědomí, jistota, kořeny, dětství, naši rodiče

2. čakra – partnerské vztahy a strachy

3. čakra – centrum emocí – vyjadřování pocitů

4. čakra – láska

5. čakra – komunikace

6. čakra – intuice

7. čakra – duchovní napojení na vyšší já

 

 

Pokud máte se Vašem životě něco, co tam mít nechcete nebo naopak Vám tam něco chybí, přijďte…

Odpoutáte se od minulosti a od myšlenek, které Vás tíží. Pochopíte, proč některé problémy máte a odkud pramení jejich kořeny. Celkově se Vám uleví a nabijete se energií, to Vám zaručuji. Nebojte se a využijte skupinu o cca 10 lidech, zjistíte, že řešíme všichni podobné problémy a nejsme v tom sami. Právě možná příběh někoho jiného pro Vás bude skvělým zrcadlem na pochopení toho, co si momentálně řešíte ve Vašem životě Vy, jenže sami u sebe to nevidíte!

 

Program a použité metody: ukázkové odblokování (z kineziologie), postavení konstelace (rodinné konstelace), praktická prožitková cvičení (ve dvojicích či trojicích), možnosti psychoterapie, okamžité řešení vašich problémů (můžeme se podívat, odkud Vaše potíže pramení a s čím souvisí, pochopte, že je nemusíte mít) a trocha teorie – povídání o tom, jak to na světě chodí, o univerzálních zákonech, o tom, že nic není náhoda, ale důsledek našeho jednání a chování, o tom, co si do života přitahujeme a čemu se bráníme atd.

 

 

Volné termíny na semináře jsou vypsány zde

Speciálně pro Vaši firmu velmi ráda poskytnu nový samostatný termíndejte mi vědět.