Problémy v zaměstnání

 

A jaké problémy máte v práci vy? Řešíte v práci konkurenci mezi sebou? Utíkají vám peníze neviditelnými cestami? Rozumí podřízení vašim požadavkům? Je vaše komunikace plynulá a srozumitelná? Cítíte se v zaměstnání pod tlakem nebo v souladu se sebou? Zasedl si na vás šéf – čím to je, že zrovna na vás? Děláte věci opravdu naplno? Mohli byste ještě něco vylepšit? Znáte ten pocit pracovat opravdu s nasazením, od srdce a ještě se u toho dobře bavit a užívat si to? Napadají vás další témata, která jsme zde nezmínili?

 

Využijte možnosti netradiční cestou se zapojením pravé mozkové hemisféry vylepšit svoje plány, cíle, ujasnit si vaše záměry, naučit se pracovat s vaší pravdou, intuicí, cítěním, naladěním. Vyřešte vaše problémy v práci. Pokud vás blokují nějaké osobní problémy ve vztazích, sami se sebou, ale i zdravotní, pochopte je a nemusíte je mít! Poznejte souvislosti, odkud to pochází a čeho se to týká, a nic vám nebude bránit v cestě za vaším profesním i osobním cílem. Začnete se zase smát a radovat.

 

S mojí pomocí objevte možnosti, jak zlepšit vaše vztahy na pracovišti, těšit se do práce, dělat věci naplno, vybírat si priority, být opravdoví, vyjadřovat se, přestat bojovat a soutěžit. Najdete způsob, jak se již neoddělovat sami od sebe a hledat odpovědi na vaše otázky venku, ale být v souladu se sebou, dokázat se postavit za sebe, pochválit se, mít se rád, naučit se odpočívat, najít odvahu řešit případné vaše problémy.

Některé věci rozumem nevymyslíte, naučte se využívat tajemství pravé mozkové hemisféry, která je v oblasti byznysu opomíjena, a která nám ukazuje „JAK“, otevřete si naladění, cítění, prožívání a najednou budou vaše témata jasnější, jednodušší, zřetelnější. Budete tak napřed před konkurencí.