Nízké sebevědomí, pochybnosti o sobě

 

1.čakra, období O-7 let – učíme se, tvoříme vzorce chování, naše sebevědomí = jsme si sami sebe vědomi. V dětství většinou hledejme odpovědi na naše nízké sebevědomí. Chválili Vás nebo kritizovali? Podporovali Vás rodiče nebo Vám nevěřili a podceňovali? Jaký jste přijali nefunkční model sami o sobě? Dobrá zpráva je, že z toho můžete vystoupit!

 

Přijímáme nálepky, točíme filmy v naší hlavě. Hledáme potvrzení u jiných, naplňujeme potřeby a očekávání jiných lidí na úkor sami sebe. Zapomeneme na sebe.

Přestaňte s tím. Opusťte omezení, která vás brzdí.

Důvěřujte, že pokud rozpoznáte, co je nejlepší pro vás, bude to nejlepší pro všechny ostatní! A to i v případě, že to nevědí nebo případně nechtějí.

Zbavte se té největší lži našeho života, kterou učí společnost, a tou je obětovat

se pro druhé!

 

Naše psychické tendence, naši rodiče, naše doba i místo narození je výsledkem volby. Naučme se využít svých základů a vystavět na nich chrám. Pokud to stále popíráte, bojujete sami se sebou. Buďme doma ve svém těle a přiznejme si pravé pocity.

Vše je naše volba, náš život je součtem našich záměrů. Jak přemýšlíme, tak se stane nebo nestane. Kdo jsme? Jsme tím, co děláme. Dělejte proto takové věci

a takovým způsobem, abyste za sebou mohli stát. Převezměte zodpovědnost.

To vy jste si to vybrali, tak přijměte realitu a pochopte, proč problémy máte. Jedině pak je můžete nechat odejít, vypustit z vašeho života, odpustit. Pokud se zbavujete zodpovědnosti, zbavujete se i pravomocí udělat změnu a dostáváte se do role oběti.

 

Přijďte si zpracovat, pochopit a současně opustit Vaše problémy s nízkým sebevědomím. Nízké sebevědomí nemusíte mít, pokud se vrátíte k opravdovému životu sami za sebe, v souladu sami se sebou. Sebevědomí nikde nekoupíte, je to o tom, kolik času a jak naplno jste vědomě sami u sebe, u svých myšlenek, záměrů, pocitů, přání. Sebevědomí je o tom, jak se dokážete sami za sebe postavit. Sebevědomí je o tom, jak máte jasné hranice. Přijďte si ujasnit Váš postoj. Pojďte se vrátit na Vaši cestu, na které jste kdysi zabloudili.