Finance, finanční problémy, tíseň

 

Řešíte neustále nedostatek peněz? Znáte ten pocit, týden před výplatou, přepočítávat, co si mohu dovolit a co ne? Často jste na účtu v mínusu? Přemýšleli jste někdy, k čemu se hodí nemít peníze? Chcete vědět, jaký je Váš nevhodný mechanismus, kterým Vám uniká energie soustředit se na to, co chcete? Otázka mít nebo nemít peníze není žádná náhoda, ale výsledek naší energie. Je to rozpoznání vhodné příležitosti a naše připravenost na ni. Máte to problém rozpoznat?

 

Nebo peníze máte, ale máte o ně strach? Bojíte se peníze investovat, abyste o ně nepřišli? Věříte, že peníze mohou pracovat pro Vás? Jak se cítíte, když něco vlastníte? Máte strach o majetek? Dokážete si vydělané peníze užít? Funguje Vám vesmírné pravidlo o penězích vydáš – dostaneš?

 

Tyto problémy s penězi a spoustu dalších otázek slýchám v mojí poradně. Vždy je třeba najít nevhodný model, zajetý systém nebo roli, ve které jedete vědomě nebo nevědomě. Můžeme společně najít pomocí svalového testu z kineziologie, proč problémy s penězi máte, odkud to pochází a jaké jsou souvislosti. Např. Vaši rodiče říkali: „Peníze k tobě jen tak sami nepřijdou. Vydělávat je dřina. Peníze se hned rozutečou. Nesmíš tolik utrácet…“ Protože jste v dětství vyrůstali v tomto prostředí, uvěřili jste jim. Chcete vědět více, jak to máte zrovna vy? Chcete skončit trápení s penězi? Objednejte se, Váš problém s penězi nemusíte mít, pokud ho pochopíte.

 

Peníze určují hodnotu, jakou máme sami pro sebe. Peníze nás učí naší vlastní ceně a naše možnosti. Rozhodněte se skončit s chudobou a vykročit cestou bohatství. Dělejte pro sebe to nejlepší. Nebojte se ve Vašem životě chtít.