1. Individuální konzultace (pouze klient a terapeut) – 90min., 1 000 Kč

Přijďte na individuální odblokování! Vaše problémy nemusíte mít, když je pochopíte. Získáte překvapivý úhel pohledu na příčiny vašich problémů a nemocí. Najdete a pojmenujete si, co vám ve vašem životě nevyhovuje, co chcete změnit. Naučíte se o to říct a najdete sílu udělat změnu, kterou potřebujete, abyste se posunuli o krok dál. Poprvé zažijete nebo si připomenete ten osvobozující pocit, že váš život máte pouze ve vašich rukách. Můžete mít vše, po čem toužíte, tedy pokud budete chtít. Záleží jen na vás. Naučíte se hledat cestu, odpovědi i lásku sami v sobě.

 

2. Seminář celodenní, tématický, vhodný pro ženy i muže – 1 500 Kč

Pokud se chcete déle a intenzivněji věnovat sami sobě, přijďte na celodenní seminář. Poznejte setkání podobně naladěných lidí, kteří jsou pro Vás důležití, protože Vám zrcadlí Vaše problémy. Poslechněte si příběhy jiných lidí, z nadhledu totiž najděte i odpovědi na Vaše otázky. Není náhoda, jaká skupina lidí se na setkání sejde, vždycky si mají co říct a jeden druhému předat. Zážitky bývají velmi hluboké, krásné a dojemné.

V ceně jsou nápoje a drobné občerstvení.

 

3. Seminář pro firmy

Doba trvání dle dohody (jednodenní, půldenní, v rámci teambuildingu, možnost pravidelných setkání ve firmě atd.), cena dle rozsahu poskytovaných služeb, spolupracuji s kolegyní Ivou Apanasenkovou.

Hledáte prožitkový seminář pro Vaše oddělení? Chcete vyzkoušet něco nového?

  1. Jsme originální, nikoho nenapodobujeme. Unikátní metodou jsme schopné se naladit a rozpoznat věci, které byly pod povrchem a dříve nebyly viděny.
  2. Naše semináře jsou srozumitelné a zábavné
  3. Jsme schopné zpracovat přímo na míru Váš konkrétní problém formou hry, cvičení a pomoci problémy nejen pochopit a vysvětlit, ale i prožít a procítit
  4. Vaše problémy nemusíte mít, když je pochopíte a porozumíte, odkud pramení a s čím souvisí
  5. Pomůžeme Vám poznat Váš skutečný záměr a motivaci k vašemu jednání
  6. Vyzkoušejte netradiční cestu poznávání sebe sama.
  7. Naše semináře jsou skutečné prožitkové a často je provázejí hluboká témata. Nezůstáváme na povrchu, chceme věcem rozumět a pojmenovávat, zapojujeme cítění a učíme to i naše klienty
  8. Všechno se jednoho dne spojí. Čím dřív začnete k rozumu a faktům používat i cítění, naladění, prožívání, tím dřív najdete jednotu vašeho počínání a budete v souladu s věcmi, které děláte.
  9. Nedáme vám rybu, ale naučíme vás ryby chytat.

 

Na individuální konzultace se prosím objednejte na tel.602 837 596 nebo na adrese esotericke@centrum.cz

Pracuji na adrese Zborovská 38, Praha 5, dále dojíždím do firem.

Speciálně pro Vaši firmu velmi ráda poskytnu nový samostatný termín, dejte mi vědět.