Časté otázky a odpovědi

Pro koho je terapie vhodná? Je nějak omezená věkem?

Jednotlivé metody jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, muže, ženy i děti. Pokud řešíme problémy u dětí, je vhodnější nejprve jedno sezení absolvovat s jedním z rodičů.

Kolik sezení musím absolvovat, aby terapie byla účinná?

Je to individuální, záleží, jak klient spolupracuje, jak se nám skládají jednotlivé souvislosti. Jsou věci, které napoprvé "nechtějí být viděny". Také záleží, kolik problémů chce klient řešit. Při jednom sezení se zpravidla vyčistí jeden hlavní problém. Doporučuju 2 až 3 sezení intenzivní a potom např.jednou za čtvrt roku takové udržovací sezení, aby klient zůstal dlouhodobě v psychické pohodě.

Co všechno lze ve Vaší poradně řešit?

Cokoliv Vás napadne, počínaje zdravotními problémy přes oblast psychiky a konče vztahem k sobě, sebevědomím, vyrovnaností atd. Podrobný popis najdete v rubrice Témata k řešení.

Mohu přivést partnera a partnerské neshody řešit oba najednou?

Je vhodné přijít jednotlivě, protože před partnerem se často tolik "neotevřete". Doma potom jemně nastavit změny, získané poznatky uvést do praxe. To je na terapiích nejhezčí, nejem problém pojmenovat a najít a teoreticky o něm mluvit, ale hlavně pak tu změnu žít!

Jak máte otevřeno?

Pracuji ve všední dny od 9h do 17h. Přistupuji ke každému klientovi individuálně, takže po dohodě je možné přijít i ve večerních hodinách nebo o víkendu. Neobjednávám ale víc než 4klienty denně, abych se mohla každému s plným nasazením věnovat. Preferuji heslo kvalita, ne kvantita.

Jak se mohu objednat?

Prosím objednávejte se na adrese esotericke@centrum.cz nebo na tel. 602 837 596, můžete volat nebo poslat sms. Pokud mám klienta, telefon nezvednu, ale zavolám zpátky. Týden dopředu mám většinou plno. Děkuji za pochopení.

Můžu sám nějakou metodu aplikovat na sobě? Můžu se jí naučit?

Ano, můžete výborně využít např.metodu EFT - ťukání na akupunkturní body( např. při běžných bolestech hlavy, zubů, stresu, strachu, úzkosti apod.). Dále uvidíte věci "jinak" než jste doposud byli zvyklí, otevřou se Vám nové úhly pohledu, širší souvislosti. Odpoutáte se od minulosti, budete si připadat "lehčí", připomenete si osvobozující pocit, že volbu máte pouze ve svých rukách.

Jak se k Vám nejlépe dostanu?

Poradna sídlí ve Zborovské ulici č.38, Praha 5 - Smíchov. Pokud využijete MHD, můžete jet metrem "B" na Anděl a pak tramvají 12, 20, 9, 6 na zastávku Švandovo divadlo, vystoupit a pokračovat směrem k Vltavě. Nebo můžete jet tramvají č.22 od Národního divadla na zastávku Újezd a pokračovat ulicí Zborovskou až k č.p.38. Protože v ulici Zborovské nedávno rozšiřovali parkovací místa, měli byste pohodlně zaparkovat v blízkosti poradny. Pokud chcete mít jistotu, můžete zaparkovat v OC Nový Smíchov na 3h zdarma a pokračovat pěšky nebo MHD. Prosím objednejte se předem.

Mapa

Jaký efekt má návštěva Vaší poradny?

Uleví se Vám už po prvním sezení. Srovnáte si svoji minulost. Odpoutáte se od témat, které Vás neustále tíží. Dostanete individuální přístup! Vždy na místě vybereme vhodnou metodu pro Vaše odblokování. Terapie se aktivně účastníte, můžete si připravit předem otázky nebo problémy, na které se chcete aktuálně podívat. Do příště si uložíme malé domácí cvičení, abyste viděli změny v praxi (jak se chováte jinak, jak na Vás reagují jiní lidé apod).